O nás

Český Honza je spolek založený skupinou lidí, kteří milují naše národní produkty. Jejich výroba je nejen poctivá, ale vytváří i pracovní příležitosti v našem okolí a zvedá ekonomickou situaci přímo kolem nás. Podpora národních produktů přináší pro nás všechny více než dobrý pocit, jsou přece kvalitní, čerstvé a zdravé.

Český Honza se zabývá:

• propagací národních produktů, jejich výrobců, národních hodnot a tradic
• pořádáním zemědělských a potravinářských výstav
• pořádáním tradičních kulturních akcí
• vydáváním informačních tiskovin
• pořádáním seminářů a školení
• poskytováním informací ohledně možnosti získávání národní i mezinárodní podpory drobným a středním podnikatelům
• poskytováním právní podpory a ostatních služeb

Ing. Miloš Pochobradský

Pochobradský

Již od malička jsem srdcem i duší lesník a milovník přírody. Žiji v podhůří Orlických hor, kde se kromě tří dětí starám o les a oboru s vysokou zvěří. Mám rád pracovité a poctivé lidi, protože právě ti jsou základními kameny zdravé společnosti. Ve volném čase se kromě rodiny věnuji myslivosti a sportu.

Lubomír Burkoň

Bukoň

Vyplnil se mi můj klukovský sen být sedlákem, pracovat svobodně a nebýt na nikom a ničem závislý. Již čtyřicet sedm let se pohybuji v zemědělství, ať už v rostlinné nebo živočišné výrobě včetně mechanizace. K naplnění snu došlo před dvaceti šesti lety, kdy jsem začal budovat velkou soukromou specializovanou farmu na chov skotu. Sedlačina se stala součástí mého života, a to především proto, že se jedná o tvrdou a náročnou práci, která se nedá odbýt. Příroda je nekompromisní a umí vše negativní vrátit. Práce v zemědělství mi dává krásný pocit svobody rozhodování a zodpovědnosti. A k tomu všemu jsem obklopen lidmi stejného cítění.

Mgr. Martin Sýkora

Sýkora

V marketingu a komunikaci se pohybuji bez přestávky již 11 let. Začínal jsem v době, kdy nebyl Facebook a mobilům děti neříkaly „dotykáče“. Díky různým životním náhodám jsem měl možnost projít jak státním sektorem, tak i soukromou sférou. A to mi dalo zkušenosti, díky kterým dokážu vidět spoustu souvislostí tak trochu jinak. Jsem člověk, který většinu profesního života prožil ve výrobních společnostech, protože výroba čehokoliv zajímavého mě fascinuje. I proto jsem součástí tohohle zajímavého projektu.